Sūdzību dēlis: Alūksnes pārtikas veikalā pārkāpj pulcēšanās noteikumus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kādēļ visur ievēro noteikumus, ka iepirkties jādodas pa vienam, bet Alūksnes veikalā “Maxima” cilvēki dodas iepirkties ar ģimeni vai divatā, kas, manuprāt, ir jāuzrauga veikala apsargam.”

Alūksnes pārtikas veikalā pārkāpj pulcēšanās noteikumus!
PIXABAY

“Visas dienas ir ļoti daudz cilvēku, tieši šī iemesla dēļ, ka reti kurš veikalā iepērkas viens, 80% cilvēku neievēro šo normu, apdraudot apkārtējos.

Vai par to tiks piemērots sods? Kameru ierakstos tas ir redzams. Kopskatā Alūksnes policija nestrādā pie tā, lai novērstu šādus pārkāpumus, pie tam, tie ir acīmredzami!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta vietējais iedzīvotājs.

81 komentārs

81 komentārs

 • Besī

  Besī

  No noteiktajiem 15 kvm Alūksnes Maximā nav ne smakas...tas tiesa
 • Valdis
 • Ilzīte Sēkliņa
 • Diana Emma Kampe

  Diana Emma Kampe

  Parasta ikdiena Rīgā ,nekas tāds nedzirdēts netika pateikts 😁
 • optimists
 • Anita Borince

  Anita Borince

  Daudziem viss pie kājas un vēl citur....līdz brīdim, kad tas pašu neskar. Un vienalga, smiekli nāk par tiem vīriem , bez kuriem sieva ni un ni neies iepirkties, kas truli stāv ejas vidū ar ratiem , kā tāds iejūgts ēzelītis, garlaikoti urbina degunu un gaida, kad kundze izvēlēsies makaronu paku un cēli iemetīs ratos, un tad stumj ratus nabags tālāk sievai pa pēdām pie nākamā apskates objekta....jo sieva viena ni un ni ...O jā, un kur vēl nedalāmās ģimenes ne u minūti! Vai nu visi , vai neviens !!! Jo īpaši tādās ģimenes vienotībai riskantās vietās kā Maximās !!! Haleluja!
 • Armands Tilla

  Armands Tilla

  Atgādinu parunu .Nodevējus un stukačas pakar.Kur un kā tas jau cik plaša fantāzja🤣
 • Baiba Gurgāne
 • Kristaps Teicis

  Kristaps Teicis

  Ak Dievs, Alūksnieši, kā jūs to pieļaujat? Stučīšana ir nosodāma un sodāma!
 • Andris Spēlītis

  Andris Spēlītis

  Ja stukačam nav ģimenes, ar kuru kopā iepirkties, tas ir likumsakarīgi, tāpēc viņš turpinās bāzt degunu tur kur nevajag kamēr to kāds aplauzīs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!