Sūdzību dēlis: Pārsteigums! Lai apmeklētu Botānisko dārzu, apmeklētājiem jāiegādājas teju divreiz dārgākas biļetes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Pārsteigums! Lai apmeklētu Botānisko dārzu, apmeklētājiem jāiegādājas teju divreiz dārgākas biļetes!
Foto: Google.com

Labdien! Mūsu ģimene brīvdienās vēlējās apmeklēt Latvijas Universitātes Botānisko dārzu – tauriņu māju! Pārsteigums, tagad tur jāmaksā dubultā par biļeti, jo viena ir jāiegādājas, lai varētu izmantot celiņu, kā tikt līdz tauriņu mājai (jāiet 3 min), bet otru – par tauriņu mājas apmeklēšanu. Tātad, lai nokļūtu līdz tauriņu mājai, mums ar vīru nācās šķirties no 8 eiro. Eva.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Laima Kristapsone
    +1 +1 0

    Laima Kristapsone

    Tas ir šausmīgi! Tieši šī iemesla dēļ pirms gada neapmeklēju Tauriņu māju. :( Vai tiešām tik grūti uzlikt informatīvu plakātu, vai arī palūgt kasierei, lai viņa apjautājas klientam???
  • elza

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl