Sūdzību dēlis: Par autostāvvietu šo grūti nosaukt, tomēr šādi šobrīd izskatās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Par autostāvvietu šo grūti nosaukt, tomēr šādi šobrīd izskatās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā!

“Labvakar, man gribētos zināt, cik ētiski vai pat loģiski un pieņemami ir iekasēt 2,85 eiro par šo, ko par autostāvvietu ir grūti nosaukt, un tomēr tā šobrīd izskatās BKUS Vienības gatvē!

Uzdodot jautājumu cilvēkam, kurš iekasē naudu, vai tas ir pieņemami, viņš teica, ka maksājam par iebraukšanu un viss. Man liekas, ja tādu naudu maksā, tad ir jānodrošina piemērota stāvvieta, jo daudzas māmiņas ar ratiem atbrauc. Lieki piebilst, ka apavi ir izmetami!”

Iesūtīja: Vineta

Foto