Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
PALĪDZIET! Sievietei nozagta jau otrā automašīna gada laikā!
Foto: Bez Tabu skatītāja ()

Labdien! Šodien naktī tika nozagta mūsu ģimenes automašīna Lexus IS 220 JV3474. Lūgums, ja varat padot tālāk šo ziņu publikai, ja kāds kaut ko redzējis, lai padod ziņu. Mašīna gaiši zilā krāsā. Tika nozagta Rīgā Marsa gatvē 2 no pagalma. Lūdzu palīdziet, tā jau ir otrā mašīna gada laikā, kas tiek nozagta mūsu ģimenei! Ar mani var sazināties www.facebook.com – Zane Andzane! Paldies.

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Zane
 • Aigars Kazeks
  0 0 0

  Aigars Kazeks

  vispirms jau jasak kur mašina ir nopirgta. rumbula vai no kāda kas privati tirgo mašinas
 • Zane
  0 0 0

  Zane

  kā jums nav kauna,man šai mašinai pat kasko nav?Kāds man labums to darit?Es esmu 2 bernu mamiņa...Man lidz asarām sāp par sadiem komentariem.Jums nenovelo neko tadu piedzivot.Nevajag but tik launam...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl