Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Palīdzi! No Ķīpsalas izstāžu halles aizmukusi 7 mēnešus veca LEVRETE
Foto: Bez Tabu skatītāja

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Anda sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien, Rīgā – Ķīpsalā Starptautiskās suņu izstādes laikā ārā pie halles ap plkst. 12.00 nobijās un aizmuka 7 mēnešus veca LEVRETE (mazais itaļu kurts). Augums skaustā ap 38 cm, sarkana kaklasiksna, atsaucas uz vārdu – Viktorija. Apmēram līdz plkst. 14.00 vietējie iedzīvotāji ir redzējuši viņu skrienam pa Ķīpsalas ielām.

Pēc plkst. 14.00 neviens viņu vairāk nav redzējis. Esam vairākas dienas un naktis izmeklējušies Ķīpsalā un ja viņa tur būtu, tad būtu redzēta. Izskatās, ka kāds viņu ir paņēmis un aizvedis sev līdz. Diemžēl, šis cilvēks neatsaucas uz mūsu sludinājumiem un arī pats nemeklē suņa īstos saimnieku.

Piedāvājam atlīdzību 800 EUR vērtībā suņa atradējam. Pašlaik viņa var atrasties jebkur Latvijā, visdrīzāk Pierīgā. Sirsnīgs paldies visiem cilvēkiem, kas līdz šim ir mums palīdzējuši viņu meklēt!!! Ir patiess prieks, ka cilvēki nav vienaldzīgi! Neiztikām arī bez krāpniekiem, kas mūsu nelaimi gribēja izmantot savā labā… par mistiskiem 45 EUR nedēļā meklēšot mūsu suni, strādājot pēc itāļu pieredzes, līgumu neslēdz, tik samaksā viņiem … divas dienas nelikās mierā.

No sirds lūdzam – ja kāds ir atradis viņu vai redzējis, ka kādam kaimiņam ir parādījies šāds suns, dodiet ziņu! Latvijā levrešu nav daudz, tāpēc tos ir grūti nepamanīt. Milzīgs paldies Jums BEZ TABU! Ar cieņu, Inguna – rakstiet uz: inguna@luxloral.lv!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Sandija
  • Es
    +1 +1 0

    Es

    Kaklasiksna noteikti ari ir nomainita. Vienigais tagad turēt acis vaļā par pelēku levretes meiteni
  • Edgars

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl