Sūdzību dēlis: Palīdzi atrast! Zagļi masveidā “aptīra” Zvejniekciemu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Palīdzi atrast! Zagļi masveidā “aptīra” Zvejniekciemu!
Foto: Bez Tabu skatītāja ()

Labdien! Kāds iepriekšējo nakti pavadīja atpūšoties, bet kāds, cītīgi Zvejniekciemā strādājot un gādājot citiem lielu pārsteigumu no rīta. Paldies, jūsu pārsteigums ir saņemts un izdevies! Tika nozagts mans baltais ritenis, un arī citi kaimiņi tika apzagti. Kopumā zagļi “pievākuši” 8 velosipēdus, 2 bērnu ratiņus un citas metāla lietas (naglas un katlus tai skaitā)! Kaimiņi un mantu īpašnieki ir tikpat rūgtuma pilni kā es. Iespējams, ka ir nozagts vēl vairāk, bet tas ir šobrīd zināmais.
Ja nu kāds gadījumā redz manu riteni, lūdzu, neļaujiet tam doties tālāk prom un dodiet ziņu (28244857)! Paldies – Dagnija.

Foto