Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Notīrot ziedkāpostu, izrādās, ka liekās lapas sver gandrīz tikpat, cik pats kāposts!
Foto: Bez Tabu skatītājs

“Labrīt! Tā, lūk, iepirkos vakar Jēkabpils Maximā! Kad notīrīju puķkāpostu izrādījās, ka liekās lapas sver gandrīz tikpat, cik pats kāposts! Būs jāiet uz veikalu ar nazīti ;)”

Iesniedzējs: Agnese

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Anda
  +7 +7 0

  Anda

  Maxima puķkāpostus tirgo gabala cenā nevis kilogramā,tā ka šeit sūdzība ir nevietā - naudas ziņā nekas nav zaudēts, vienīgi smagums iepirkuma maisiņam lielāks. Es piemēram neesmu slinka un veikalā liekās lapas notīru...
  SŪDZĪBAS MORĀLE - noskaidro kas un kā pirms bļauj pa pasauli...
 • Vērīgs
  +6 +6 0

  Vērīgs

  Vēl varētu banāna mizas nosvērt attiecībā pret pašu banānu un tāpat arī arbūzu (atsevišķi mizu un vēl sēkliņas izlasīt un nosvērt).
 • Niknā
  +6 +6 0

  Niknā

  Nu vai nevar vienreiz pārstāt no mušām ziloni pūst? Cenas ziņā nekas nemainās jo tirgo gabalos. Un šitā tas kāposts svaigāk saglabājas u ilgāk stāv.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl