Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

18 komentāri
Normāli? “Rīgas satiksmes” transportu ekrānos rāda multfilmas vai reklāmas, nevis pieturu sarakstu
Foto: Bez Tabu skatītājs

“Labdien! Vēlētos vērst jūsu uzmanību par “Rīgas satiksmi”. Pēdējā laikā ļoti daudzos transportlīdzekļos ir parādījušies monitori.

Bet interesantākais, ka viņos nav iespēja redzēt pieturu sarakstu ne nākamo pieturu. Es lietoju sabiedrisko transportu ikdienā, un vairāk nekā 50% manu braucienu ekrānos rāda multenes vai “Rīgas satiksmes” reklāmas.

Nevis pieturu sarakstu, kas tiešām būtu noderīgi. Mana vēlme būtu noskaidrot, cik šie monitori un viņu instalācija ir izmaksājusi, lai viņos rādītu multenes.”

Iesūtīja: Jānis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Nesaprašana!

  Nesaprašana!

  AK DIEVS! AGRĀK VISPĀR MONITORU NEBIJA! KĀ TAD TU ZINĀJI KURĀ PIETURĀ KĀPT ĀRĀ?! PIETIEK KA REIZI PASAKA KĀDA NĀKAMĀ PIETURA UN VISS, KĀ TAS BIJA AGRĀK! ĻAUJ TAK BĒRNIEM ARĪ KO BAUDĪT ŠAJĀ VALSTĪ! VISMAZ MIERĪGI UN PAKLAUSĪGI SĒŽ UN SKATĀS NEVIS TRAUCĒ CITUS PASAŽIERUS. BET NU PROTAMS, ARĪ TAS JŪS NEAPMIERINA!
 • Krupis
  +4 +4 0

  Krupis

  Personīgi sanāk braukt katru dienu ar 18 trolejbusu un 21 autobusu, un tur tikkai ja labi pāris reizes nedēļā rada pieturu sarakstu
 • Danuta Mitule
  +2 +2 0

  Danuta Mitule

  Es šo visaktīvāk esmu pēdējā mēneša laikā pamanījusi - vienā ekrānā iet multenes un RS reklāmas (nu ok, man netraucē), bet blakus ekrānā, kurā normāli rādās pieturvietas, viņas vienkārši ir "nobrukušas" - nerāda vai rāda pilnīgi nepareizi. Jāspicē ausis un jāmēģina tumsā savu pieturu nepalaist garām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl