Sūdzību dēlis: No veikalā pirktiem salātiem sieviete vairāk nekā nedēļu mokās ar vēdera sāpēm!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

44 komentāri
No veikalā pirktiem salātiem sieviete vairāk nekā nedēļu mokās ar vēdera sāpēm!
Foto: Bez Tabu skatītāja

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Lilita sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Piedodiet, ka tik vēlu esmu atsūtījusi ziņu, bet man bija veselības problēmas pēc šiem salātiem, ko vīrs nopirka Tukuma Maximā, Raudas ielā.

Ieēdu tikai drusku, un tas radīja problēmas vairāk nekā nedēļu ar pamatīgām vēdergraizēm. Kad izlasīju, kas tajos salātos par sastāvu un vēl, ka jāizlieto vienā dienā, rodas jautājums – kāpēc tik briesmīgi saķīmiķots sastāvs. Un tas domāts tautas iznīdēšanai jeb lai var nomazgāt un rīt lietot atkal. Mēs mājās liekam tikai dabīgas sastāvdaļas. Bet nu bija reize, kad mājās nevarēja gatavot un gribējām tā ātri paēst, lai var turpināt darīt darbu. Nu pamēģinājām. Varbūt Jūs varētu pastāstīt, cik LABAS ir šo Balto salātu sastāvdaļas. Cieņā Lilita!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja