Sūdzību dēlis: No vārdu salikuma “augu eļļa” var saprast tikai to, ka tā nav “dzīvnieku eļļa”. Kāda jēga vispār ko rakstīt?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
No vārdu salikuma “augu eļļa” var saprast tikai to, ka tā nav “dzīvnieku eļļa”. Kāda jēga vispār ko rakstīt?
Foto: Bez Tabu skatītājs

“Labdien! Ikdienas uzturā cenšos maksimāli izvairīties no ģenētiski modificētiem produktiem, krāsvielām, e-vielām un citiem “atkritumiem”, ar ko mūsdienu pārtika ir pārsātināta, tostarp arī no palmu eļļas.

Lai uztura speciālisti saka ko grib, bet manam organismam palmu eļļa nepavisam nav vajadzīga. To beidzot ir sapratuši arī tirgotāji un produkta satura latviskajā tulkojumā palmu eļļa ir pārvērtusies par vienkāršu augu eļļu.

Skaidrs, ka palmas, iespējams, arī ir augi, bet kāda tad jēga vispār kaut ko tur rakstīt, jo no vārdu salikuma “augu eļļa” var saprast tikai to, ka tā nav “dzīvnieku eļļa”.

Vai tad šīs sastāvdaļas vairs nav atsevišķi jānorāda, lai pircējs pats var izvēlēties, ar ko nākotnē slimot un kā nomirt?”

Iesūtīja: Frīdis

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • joks
  +3 +3 0

  joks

  ja jau esi tik veselīgs tad kāpēc vispār pērc šitādas pārslas kas jau principā ir neveselīgas, neatkarīgi no tā kāda tur eļļa iekšā!!!!! eļļa tur ir viena no veselīgākajām sastāvdaļām :)
 • haha
  +1 +1 0

  haha

  Pensionāru problēmas. Laikam vairāk nav, par ko pakasīties, ka atrod pat pie kā tāda piesieties. Loģiski, ka augu eļļa ir gan palmu, gan vīnogu, olīvu utt eļļa.
 • Frīdim
  0 0 0

  Frīdim

  Ražotājam ir jānorāda sastāvs uz iepakojuma, un ja sastāvs nav pieejams attiecīgās valsts valsts valodā, tad ir jānorāda arī tirgotājam attiecīgajā valstī.

  Ar to gribu teikt, vēršaties pie ražotāja par to, ka ir norādīts sastāvs uz iepakojuma. Ja nebūtu sastāvs, Jūs, Frīdi, sūdzētos, ka nav norādīts sastāvs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl