Sūdzību dēlis: No internetveikala “Crazydeal” gaidām preci, bet bez rezultātiem! Kā atgūt iemaksāto naudu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
No internetveikala “Crazydeal” gaidām preci, bet bez rezultātiem! Kā atgūt iemaksāto naudu?
Foto: Bez Tabu skatītājs

“Labdien! Internetveikalā “Crazydeal” pasūtīju jaku, ja nemaldos, 2016. gadā 26. oktobrī. Viss skaisti atnāca – kupons, ka piegāde būs no 12.-18. decembrim.

Gaidām – pienāk laiks, klusums. Zvanu, būšot prece līdz 31.12.2016. Atkal gaidām, protams, bez rezultātiem! Sazvanīt viņus ir neiespējami, uz e-pastu neviens neatbild un naudu neatdod.

Apkrāpj cilvēkus, ko darīt? Kā atgūt iemaksāto naudu?”

Iesūtīja: Egita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • katrina
  +2 +2 0

  katrina

  Sveiki, man ir tieši tāds pats gadījums ar internetveikalu "crazydeal" pasūtīju jaku 13.12.16 piegāde bija paredzēta 29.02.17 šodien zvanu uz visiem norādītajiem tālruņa nr., bet numuri neeksistē vai nav sazvanāmi. Aizsūtīju arī e-pastu,ka vēlos saņemt preci vai,lai atgriež naudu,bet atbildes nav. Kā rīkoties, lai varētu atgūt samaksāto naudu?
 • Vizma
 • Vizma
  0 0 0

  Vizma

  Tas pats stāsts - 2017.gada novembra vidū iegādāti 4 kuponi daźādām precēm, kuponos norādīts - piegāde 17.decembrī. Mierīgi gaidīju savlaicīgi gādātas dāvanas ZSV. 21.12.2016 - vēl nekas nav saņemts, rakstu e-pastu, kad un vai būs. Atbild mistiska darbiniece Linda - bez atvainošanās - piegāde pārcelta uz 27.01.2017-01.02.2017 . Nekas netiek saņemts arī vēl 06.02.2017. E-pastam atbildes nav, facebook.lv messangerī neatbild. Attiecīgās preces tirgo vēl aizvien, katru dienu ienāk spam reklāmas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!