Sūdzību dēlis: Neviens nepalīdz nelaimē nonākušam gulbim!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Neviens nepalīdz nelaimē nonākušam gulbim!
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs Raimonds sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveicināti. Nesen, pastaigājoties ar bērniem gar Kundziņsalu, Daugavas pieteku, kur apmeties gulbju pārītis ar mazuļiem. Pamanījām visai dīvainu skatu.

Gulbju mātītei ap knābi aptinusies un nu jau laikam arī ir kārtīgi iegriezusies makšķeraukla ar svina atsvaru. Zinātāji mēļo, ka tas jau esot labu laiku, pat otro gadu. Sacīja, ka esot izsaukuši glābšanas dienestu (ieradušies ugunsdzēsēji), kas atbraucis, vien noskatījies un neko nav darījis lietas labā, lai šo putnu atbrīvotu – noplātot rokas aizbraukuši.

Vai tiešām nav kādas konkrētas iestādes, kas nodarbojas ar šo putnu uzraudzību un viņu veselības un drošības kontroli? Ar cieņu Raimonds!”

Foto