Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Nesaprotu Liepājas reģionālo slimnīcu – man mazulis jāpārģērbj uz saviem ceļiem. Neuzskatu, ka tas ir normāli
Foto: Bez Tabu skatītāja

“Labvakar, vēršos pie jums, jo nesaprotu Liepājas reģionālo slimnīcu. Man šogad piedzima mazulīte, un sanāca tā, ka mums bija vajadzīgi ārsta apmeklējumi.

Aizbraucām un secināju, ka tur nav padomāts par zīdaiņiem, jo viņiem nav paredzēts, kur zīdaiņus noģērbt un arī apģērbt, ir mīkstie dīvāni, bet tur ir cilvēki sasēdušies un neviens neceļas no vietas, lai palaistu apģērbt zīdaini.

Beigās man mans mazulis bija jāģērbj uz saviem ceļiem, neuzskatu, ka tas ir normāli. Un noteikti, ka tā nav tik mana vien problēma, daudzām māmiņām ar šādu problēmu jāsaskaras.”

Iesūtīja: Ilze

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • zuze.
  +7 +5 -2

  zuze.

  Lai novilktu zīdainītim virsdrēbes un tad atkal uzvilktu nez vai jāiet tualetē!Vai Tu arī novelc mēteli tualetā un tad no tās izej un nodod garderobē???
 • Es
 • Zeme
  +4 +1 -3

  Zeme

  Tad šī sieviete nav palūkojusies pirmā stāvā pie garderobes, tur ir tualete invalīdiem un ir zīme, kas norāda, ka tur var pārģērbt mazuli. Pati esmu tur savu bērnu pārģērbusi. Kā cilvēkiem patīk kasīties, tas ir ārprāts!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl