Sūdzību dēlis: Nepieejamā bezmaksas medicīna bērniem

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki! Šodien zvanot uz Bērnu klīniskā universitātes slimnīcu, lai pierakstītu bērnu pie kardiologa, ātrākais pieejamais datums tika piedāvāts oktobrī! Oktobrī? Tad tāda ir tā bezmaksas medicīna?” sašutusi jautā “Bez Tabu” skatītāja Signija.

Nepieejamā bezmaksas medicīna bērniem

“Maksas vizīte par 65 eiro gan jau bija ātrāk pieejama…”

8 komentāri

8 komentāri

 • tāda sistēma

  tāda sistēma

  Ir konkrēts daudzums kvotu, kas nozīmē bezmaksas vizītes. Tikko kā kvotas izbeidzas, sākas maksas. Acīmredzot, šim pakalpojumam kvotas ir ļoti limitētas.
 • ?

  ?

  Var izsaukt ātro palīdzību, aizvedīs uz slimnīcu un uzreiz uztaisīt visas analīzes un nevajadzēs gaidīt.
  • nuu

   nuu

   Kardiologs uz dullo pārbaudes netaisīs pat tad, ja atvedīs ar ātrajiem
 • Krista

  Krista

  Mierīgi var iziet Bauska vai kur citur Rīgas tuvumā bezmaksas....
 • mamma četriem

  mamma četriem

  Es uzskatu , ka medicīnas pakalpojumiem bērniem būtu jābūt visiem BEZ MAKSAS un bez mākslīgi uzpūstām rindam. Citādi - bezmaksas rindā jāgaida gandrīz gadu, jo tik 2-3 pakalpojumi dienā, bet par astronomiskām maksām var tikt kaut rītdien. Reizēm tik tiešām nevar gaidīt pusgadu vai ilgāk un vecāki izvēlas maksas pakalpojumu (ja var atļauties), bet tas nav pareizi. Ja man būtu teikšana, tad VISI pakalpojumi bērniem būtu bez maksas un bez gaidīšanas bezgalīga rindā.
  • bet

   bet

   Nav tik daudz speciālistu, lai nodrošinātu vairāk par 2-3 vizītēm dienā. Ārsti jau tā strādā vairākās iestādēs, jo fiziski vairāk vinu nav.
 • Kristy

  Kristy

  Kad bērnam bija 3 mēneši (16.06.17), pieteicamies uz masāžu kursu tonusa mazināšanai. Šodien, PĒC 10 MĒNEŠIEM man beidzot piezvanīja, esot pienākusi mūsu rinda, un jautāja, vai masāža mums vēl ir aktuāla . . .
 • Madara

  Madara

  Standarts-mans berns jau 7 menesus cinas ar to ka nevar tualete pa lielam nokartoties..(bernins ar invaliditati)..Citigi gaidam rinda pie arst a:(nakammeness varbut tiksim..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!