Sūdzību dēlis: Nepatīkams pārsteigums restorānā! Ieskābis deserts, netīri trauki un tarakāni

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Nepatīkams pārsteigums restorānā! Ieskābis deserts, netīri trauki un tarakāni
Bez Tabu skatītāja iesūtīts attēls

Raidījuma Bez Tabu skatītāja sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Nesen apmeklēju restorānu “Aleksandrs”, kas atrodas Skolas ielā 21. Biju šokā, jo man tika iesmērēts ieskābis deserts, galda piederumi bija netīri, kafija tika atšķaidīta ar ūdeni manu acu priekšā. Kas tad tā par kafiju?”

”Un pats ļaunākais, ieraudzīju rāpojot tarakānus pa grīdu, aizsūtu Jums fotogrāfijas par apstiprinājumu. Vai tas ir normāli, ka iestāde, kura sauc sevi par restorānu, ir tik antisanitāra, lūdzu tieciet ar šo jautājumu galā! Paldies,” raksta skatītāja.