Sūdzību dēlis: Nepatīkams atgadījums “Maxima” Vienības gatvē – es labprāt vairs uz šo veikalu neiešu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Nepatīkams atgadījums “Maxima” Vienības gatvē – es labprāt vairs uz šo veikalu neiešu!
Foto: ekrānuzņēmums

“Labdien! Tikko piedzīvoju nepatīkamu atgadījumu Vienības gatves “Maxima” veikala stāvvietā.
Pēc 20 min iepirkšanās logā atradu soda kvīti par 35 eiro. Apskatot apkārtni, neredzēju nekādus plakātus par maksas autostāvvietu.

Iepērkos tur diezgan regulāri, nekad nekas tāds nav bijis. Pieejot pie netālu esošā kontroliera un jautājot, kas tā par kvīti – atbilde bija skaidra: vai tad plakātus nelasāt?

Mašīnas, kas tika novietotas pie “Maxima sienas” (aiz veikala “Drogas”, “RD Elektroniks”) nekādus plakātus nevarēja pamanīt, jo to tur vienkārši nebija. Tuvākā norāde bija otrā pusē. Mēs mašīnā bijām abi ar vīru un nekādu norādi nebijām pamanījuši.

Es biju novietojusi nelaimīgajā pusē un dabūju sodu. Cik sapratu, nebiju vienīgā. Ļoti nekorekti, ka netiku pieklājīgi pabrīdināta, bet uzreiz sodīta. Jutos nožēlojami, jo automašīnā vienmēr atrodas stāvēšanas laika norādītājs, ko būtu uzlikusi, ja vien zinātu, ka tas ir nepieciešams.

Plakāti ir izvietoti nekorekti, tie ir nelieli un pilnīgi nepamanāmi – balts fons un zili burti. Tā vien šķiet, ka tas ir labs veids, lai sodītu cilvēkus pēc iespējas vairāk.

Es ļoti labprāt vairs uz šo veikalu neiešu un ceru, ka arī citi darīs tāpat! Firma -” Cityparks Latvia” SIA, paldies!”

Iesūtīja: Kristīne

Foto