Sūdzību dēlis: Nekad neuzķeraties uz krāpniekiem, kuri piedāvā noformēt kredītu un prasa priekšapmaksu!!!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Nekad neuzķeraties uz krāpniekiem, kuri piedāvā noformēt kredītu un prasa priekšapmaksu!!!

“Labdien! Nekad neuzķeraties uz krāpniekiem, kuri piedāvā noformēt kredītu un prasa priekšapmaksu!!!!

1) MAIRIS [personas datu aizsardzības dēļ uzvārds netiek atklāts – red.] – (Es vēlējos aizņemties 3000 eiro) . Ieraudzīju viņa sludinājumu DADA.LV portālā, ka viņš sadarbojas ar Francijas bankām utt… uzrakstīju… Tad saņēmu uzreiz līgumu (pielikumā), bet lai es saņemtu to naudu, man vajadzēja pārskaitīt viņam uz kontu 31.60, ko es arī un izdarīju!!!

Tad viņš man rakstīja, ka viss būs kārtībā, ka nauda būs 24 – 48h laikā. Nu jau bija pagājušas ap 60h… es rakstīju vairākas reizes.. un tad viņš pazuda – vispār!!! (Līdz šim uz e- pastiem, atbildēja zibenīgi).

Tāpēc esat uzmanīgi un nekad neveicat nekādas priekšapmaksas. Iesniegums policijā jau ir uzrakstīts (labi, ka man ir paziņas šajā sfērā).

Un CAPITAL Finance – pilnīgi identiska situācija, vienīgi prasīja nevis pārskaitīt naudu, bet Narvesenā nopirkt kaut kādu čeku 10 eur vērtībā, pēc kā arī pazuda!!”

Iesūtīja: Ēvalds

Foto