Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Nejēdzīgi stāvošs vilciens regulāri bloķē dzelzceļa pārbrauktuves gājēju pāreju!
Foto: Bez Tabu skatītāja ()

Labdien! Vēlos ziņot par Juglas staciju! Gājām uz vilcienu ar mazu bērnu (4 mēneši), bet pāri sliedēm netikām, jo uz gājēju pārejas atkal stāvēja preču vilciens. Gājām apkārt lielu gabalu līdz pārbrauktuvei, bet arī tur tālāk uz staciju netikām, jo ar ratiņiem pa sliedēm un akmeņiem pabraukt nav iespējams. Pēc tam bezpalīdzīgi noskatījāmies, kā mums garām aizbrauca vilciens! Kur mums ar zīdainīti likties, gaidīt nākamo uz ielas? Un, ja arī tad, sastāvs nebūs atbrīvojis paredzēto pāreju, braukt ar tramvaju uz Čiekurkalnu, bet, ja tur arī ir tāpat? Diemžēl ratus nevar izstumt pa vilciena apakšu, vai arī, tos nav nemaz tik viegli pārcelt! Vai LDZ ir padomājis par to, ka visiem nav auto, tāpēc jau izmantojam vilcienus. Cik es zinu, runa par to problēmu jau bija, bet viss palicis bez izmaiņām! Ar cieņu Bruno!

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Pārejmeklētājs
  0 0 0

  Pārejmeklētājs

  O!Kur visur kur ir tās pārejas?Kravas vilciens jau nav nekāds īsais,tā kā jāiet labi gari gabali uz abām pusēm.Pie stacijas pāreja nebija pārejama.
 • Pasažieris
  0 0 0

  Pasažieris

  Sveiki!Izskatās ka Juglas staciju tomēr nepārzināt!!!Vai tad bildē nav redzamas kāpnes kas norāda ,kad tā ir gājēju pāreja!Un tā ir vienīgā,jo cita vistuvākā ir automašīnu pārbrauktuve,kura atrodas pietiekami tālu no vilciena apstāšanās vietas!Protams varbūt vilciena sastāvu atkabina pēc kāda laika,bet runa jau iet par to,kad vilciens stavēja tieši tad ,kad pienāca pasažieru,kurš nāk tieši un vienmēr pa nākamajām sliedēm ,kuras diemžēl atrodas aiz tā kravas!Iecietībai un sapratnei te nav nekāda sakara,ja zināms kad tūlīt pienāks gaidāmais pasažieru,bet nākamais tik pēc 2 stundām!Tāpēc citi rāpās pāri vagonam,lai paspētu!Nevajag te stāstīt ,kad ir citas pārejas!Piekrītu kad ir bīstami līst pāri,vai pa apakšu,bet te cilvēki ir atstāti bezizejā,tāpēc,ja nelien,tad vilciens arī aiziet gar degunu!!!Varbūt tik pārzinošs lietpratējs esat tāpēc,ka vadījāt to kravas vilcienu un laicīgi neatkabinājāt,lai cilvēkiem nebūtu jāriskē un jāpārkāpj Latvijas Dzelzceļa noteikumi!!!Un visur kur tiešām nav pārejas,un jautājums vai tiešām gājāt pa pāreju ir JOCĪGS!Visur kur bija izstiepies tas kravenieks!!!Paldies.
 • Lietpratējs
  0 0 0

  Lietpratējs

  Sveiki..Zinot Juglas staciju,neviens sastāvs nav atstāts tā,ka cilvēki nevarētu pāriet,jo visur kur ir gājēju pārejas var pāriet.Otrs ir:Vai jūs tiešām gājāt pa pāreju?Un pēdējais faktors:Kravas vilcieniem dažreiz vajag apstāties stacijā,lai palaistu citu vilcienu,vai arī ar vilcienu kaut kas nav tā…Esiet iecietīgi,saprotoši un neskrieniet zem sastāva vai nekāpiet pāri.Tas ir ļoti bīstami!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl