Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Komentāri
Nejēdzība! Atkritumu konteiners regulāri bloķē satiksmi daudzdzīvokļu mājas pagalmā
Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Artūrs sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki! Gadu dzīvoju šajā rajonā, bet jau no pirmās dienas esmu izbrīnīts par šo vienu lielo atkritumu konteineru, kas nemitīgi, daļēji atrodas gan uz braucamās daļas, gan konkrēti aizšķērso gājēju ietvi, gan arī traucē pārredzēt krustojumu.

Blakus ir novietne, kur atrodas tikai 1 standarta izmēra Pet pudeļu konteiners, bet vietas tur atļauj izvietot vēl vismaz 3 standarta konteinerus. Nezinu, vai Rīgā ir kāds regulējums, kas nosaka daudzstāvu dzīvojamo ēku sadzīves atkritumu konteineru izmērus un to izvietojumu. Tomēr nešķiet īsti pareizi, ka ir speciāla standarta konteineru novietne, kurā tādu konteineru vienkārši nav, bet ir kas cits, kuram vietas tur īsti diemžēl nav. Konkrētais konteiners atrodas Rīgā, Jaunsaules ielā 7a, ēkas galā. Paldies! Ar cieņu Artūrs.”

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl