Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

15 komentāri
Mistiskos datumos Rīgas Būvvalde “paņem” saīsinātu darba laiku!
Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Viktors sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki, 13.05.2016. ap 14.00 devos uz Būvvaldi uz klientu apkalpošanas centru. Bija prieks par skaisto dienu ko izbaudīt. Kā pie piektdienas 13. datuma nekur nepaklupu, bet atsitos pret Būvvaldes slēgtajām durvīm, kurām bija jābūt vaļā līdz pat 15.00.

Izrādās, – tās ciet un tiks atvērtas tikai pirmdienai. Par laimi, uz durvīm ir paziņojums: pirmssvētku dienās 06.05.2016. un 13.05.2016. paredzētas izmaiņas Būvvaldes darba laikā – īsi sakot, strādājot līdz 13.00.

Jauki, bet, vai kāds var palīdzēt noskaidrot, kādi tad svētki ir gaidāmi pēc šiem datumiem, kas ļāvuši samazināt darbadienas garumu? Iespējams, ka visi pārējie, kas nestrādā Būvvaldē, būs palaiduši šīs īpašās svētku dienas garām un tikai būvvalde zin kas svinams?

Līdz šim biju pieradis, ka saīsinātās dienas par vienu stundu ir pirms oficiālajām – sarkanajām – valsts brīvdienām, bet nekā. Izrādās, ir vēl kādas, kas dienu saīsina ne tik par vienu stundu, bet par divām.

Mani izvirzītie varianti: varbūt 6. maijā saīsināta diena bija par godu Mātes dienai 8. maijā vai lielajiem svētkiem 9. maijā? Bet varbūt 13. maijā saīsināta diena ir par godu 15. maija Vasarsvētkiem vai maratonam?

Vai palīdzēsit lūdzu atminēt šo Būvvaldes mīklu, lai arī es nākamgad nepalaistu garām šos svētkus, kas darba dienu pirms tās saīsina par divām stundām! Paldies, ar cieņu Viktors.”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Raimonds
  +3 +3 0

  Raimonds

  Nu gan Viktors nolaida muļķi, ka nezin kas latviešiem par svētkiem... ko lepojies ar nezināšanu
 • Ieva
  +3 +3 0

  Ieva

  Rīgas pašvaldības iestādēs pirmssvētku dienās darba laiks tiek saīsināts par 2 stundām. Ja svētki iekrīt sestdienā vai svētdienā, saīsināts darba laiks ir piektdienā. Šai gadījumā te ir attiecīgi Mātes diena un Vasarsvētki. Tā tas ir jau gadiem.
 • Santa
  +3 +3 0

  Santa

  06.05. bija saīsināts darba laiks, sakarā ar Mātes dienu 08.05.
  13.05. saīsināts darba laiks bija tāpēc, ka 15.05. bija Vasarsvētki.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl