Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
“Milli Pro” ziedu bāzē ietinamais papīrs nokrāso zilu gan manu apģērbu, gan rokas!
Foto: Bez Tabu skatītāja

“Labdien! Nopirku ziedus “Milli Pro” ziedu bāzē (Biķernieku ielā 1, Rīgā). Aizejot mājās, secināju, ka no ziedu ietinamā papīra ir nokrāsojušās zilas gan manas rokas, gan apģērbs.

Zvanīju uz šo veikalu un izstāstīju situāciju, un lūdzu, lai nomaina ietinamo papīru, lai citi cilvēki neciestu zaudējumus tā, kā tas notika ar mani. Apģērbu pašas spēkiem no šiem traipiem izmazgāt man neizdevās.

Nākamajā dienā, kad iegriezos šajā ziedu bāzē, lai pārbaudītu, vai mana sūdzība ir ņemta vērā un ziedu ietinamais papīrs ir nomainīts, par pārsteigumu ietinamais papīrs bija tas pats vecais, kas krāso visu, pat ūdens palika tumši zils, kas ieliets, lai ieliktu puķes ar ietinamo papīru vāzē, kamēr tās nogādātu līdz saņēmējam.

Vēlreiz apstāstīju pārdevējām situāciju par krāsojošo papīru, bet vienīgā atbilde bija: ”Mēs zinām!” un pārdevēja parādīja savas zili nokrāsotās rokas. Veikala darbinieki zina, ka šis papīrs krāso, bet kāpēc tad pircējus par to nebrīdina?

Zvanīju uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru, kur man apstiprināja to, ka šajā situācijā varu vērsties pie uzņēmuma par zaudējumu atmaksu. Vairākas reizes vērsos šajā bāzē, lai runātu ar priekšniecību, bet nesekmīgi, jo katru reizi kā jautāju, tā vai nu priekšniecības nebija uz vietas, vai arī, kā pārdevēja teica, visi esot aizņemti.

Līdz vakar sagaidīju zvanu no šā veikala. Mēģināju sarunāt ar ziedu bāzes pārstāvi, kura man zvanīja, lai sedz zaudējumus (runa bija par ķīmiskās tīrītavas pakalpojumu sniegšanas apmaksu), kas radušies viņu pārdotā dēļ, bet tā vietā sagaidīju ļoti nelaipnu attieksmi un apsūdzību, ka noteikti es esot speciāli savu mēteli sasmērējusi un tagad tik vainojot viņus.

Pārstāvei, kura ar mani runāja, teicu, ka aizgāju otro reizi pirkt ziedus uz šo veikalu un vēl joprojām bija šis krāsojošais papīrs, saņēmu šādu negatīvām emocijām bagātu atbildi: “Tad kāpēc Jūs vēlreiz nācāt uz šo veikalu, bet negājāt uz citu?”

Lieki piebilst, ka sieviete ar mani atteicās runāt valsts valodā (Valsts valodas likums – 2.pants (1) Likums nosaka valsts valodas lietošanu … citās iestādēs, organizācijās un uzņēmumos (uzņēmējsabiedrībās), izglītības sfērā un citās sfērās.) un teica, lai nemācot kādā valodā viņai jārunā.

Šobrīd esmu sašutusi par šīs sievietes attieksmi un to, ka mans nesen pirktais sarkanais mētelis ir ar tumšiem traipiem.

Vēršos pie Jums ar šo sūdzību ar cerību, ka pēc šī kaut kas mainīsies un lai citiem ziedu bāzes “Milli Pro” klientiem nenāktos ciest zaudējumus, kā tas notika ar mani.

Iesūtīja: Ieva

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Anda
    0 0 0

    Anda

    Man tieši tāda pati situācija bija ziedu veikalā Iļģuciemā. Ietinamais papīrs nokrāsoja sarkanas gan rokas, gan manu balto ādas jaku >:(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl