Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Mežciemā par bērniem nedomā?
Foto: Bez Tabu skatītāja ()

Labdien! Esmu mamma trīs pirmsskolas vecuma bērniem. Dzīvojam Rīgā, Mežciemā. Tā kā straujiem soļiem tuvojas pavasaris un nekur tālu arī nav vasara, aktuāls paliek jautājums par to, kur un kā bērniem pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā tepat Mežciemā. Bet, kā izrādās – Mežciemā nav neviena bērnu spēļu laukuma, diemžēl!
Tuvākais ir Juglā, bet ne jau katru reizi iesi pastaigā uz Juglu. Arī Mežciema bērni, manuprāt, ir pelnījuši kārtīgu spēļu laukumu! No kā ir atkarīga šāda spēļu laukuma izveide? Paldies! Ar cieņu, Laura!

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Laila
  +2 +2 0

  Laila

  Mežciemā ir labs pagalms starp Hipokrata ielu un Eizenšteina ielu. Pagalms piedalijas lielajā talkā. Ir gan šūpoles, gan smilšu kaste, gan karuselis utt. Jūs nezinat rajonu kurā dzīvojat.
 • .
  0 0 0

  .

  Tā jau nu gan nav, piekrītu Lailai, nezin savu rajonu. Tur pat blakus foto esošajai vietai ir vēl citi spēļlaukumi, aiz Supernetto, līdz pat Mego. Arī jaunie projekti aiz Sky un Maxima ir pārpildīti ar bērnu spēļlaukumiem, kāda vēl Jugla??? Ja jau dzīvo te, tad jau būtu jāzin vai vismaz jāpainteresējas, pirms tik droši ko tādu apgalvo.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl