Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Mēs visi bijām šokā par to, ko šodien ievieto bērnu grāmatās! Bērnam tagad ir kompleksi!

“Sveicināti! Manas māsas dēls sūdzējās savai mātei par dīvaino tekstu sociālo zinību grāmatā, kur paredzēta sestajai klasei!

Pievienoju bildes. Mēs visi bijām šokā, gan manas abas māsas, gan mana mamma bija šokā par to, ko šodien ievieto bērnu grāmatās! Bērnam tagad ir kompleksi!”

Iesūtīja: Juris

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • 111
  +5 +5 0

  111

  sievietes... laikam pasas piemirsusas ka bija kad 13 gadus citai meitenei lielas krutis a citaam delis...
 • No malas
  +6 +5 -1

  No malas

  Grāmatas jau cik gadus vecas , pati mācījos no šīs grāmatas . Mēs par to ieņirdzām un tā pamatīgi . Pec tam stādījāmies priekšā ar izdomātiem pekstiņiem , ka anonīmajos alkaholiķos . Manuprāt mūsdienās jau pirms 6 klases jaunieši zin visu par visu . Pec raksta spriežot bērns turēts pie mammas pupa un sēdējis mājās . Vai ari puika par to ir iesmējās un prādijis vecākiem un nu šie Par to skandālu uzsākuši.
 • F**k!
  +3 +3 0

  F**k!

  Bļāviens! Amerikas stulbums tomēr ir atnācis arī līdz Latvijai! Atliek tikai pieminēt seksu un dzimumorgānus 6. klases grāmatā, un tūliņ atradīsies bariņš vecāku kas par to šausmināsies tā it kā kāds nupat būtu aicinājis bērnus piedalīties pornogrāfiskā foto sesijā! Bērni 6.klasē ir jau 12 vai 13 gadus veci, līdz ar to ir pilnīgi normāli ka viņiem stāsta par šādām situācijām.

  Nesaprotu kādēļ bērnam ir kompleksi? Ja par viņu skolā ņirgātos, tad gan saprastu kādēļ ir kompleksi.

  Bērni nebūs mūžīgi bērni līdz ar to ir lietas kuras ir labāk jau zināt no 12 vai 13 gadu vecumā lai nav kauns vēlāk ka vispār neko nezin par to.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl