Sūdzību dēlis: Māte šokā par pārtiku, ar ko tiek baroti zīdaiņi Ventspils slimnīcā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

132 komentāri
Māte šokā par pārtiku, ar ko tiek baroti zīdaiņi Ventspils slimnīcā!
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Madara sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki! Nesen sanāca ar mazo dēliņu pabūt Ventspils slimnīcā. Nokļuvām Infektoloģijas nodaļā ar vēdergraizēm. Viss it kā bija labi – māsiņas bija laipnas, bet, kad bija ēdienreizes, es vienkārši biju šokā. Mazajam tobrīd bija 9 mēneši. No rītiem ēdiens bija ēdams, jo bija putras, bet pusdienas… Vienu dienu, kad atnesa pusdienas, man atkārās mute.

Gribētos saprast un pajautāt Veselības ministrijai: vai tas ir normāli, ka 9 mēnešus vecam bērnam, atrodoties Infektoloģijas nodaļā ar “caureju”, pasniedz ko šādu? Un es nebiju vienīgā ar mazuli. Un neuzskatu, ka tāds ēdiens būtu jāēd arī pieaugušajiem. Tā desa izskatījās kā sunim nogriezta. Ar cieņu Madara!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • piepe
  +8 +8 0

  piepe

  Jūs esat palasījuši tamlīdzīgo desu sastāvu??? Kaķis pat tādas need, kur nu vēl zīdainim pičkāt iekšā soju ar krāsvielām, stabilizētājiem, garšas pastiprinātājiem un vēl visādiem mēsliem.
  Griķiem nav ne vainas. Tikai bez redzamās miltu mērces, kas sakasīta no piedegušiem taukiem.
 • Eva
  +8 +8 0

  Eva

  Ne jau kāds nes uz mājām,bet gan šis ir rezultāts tam,ka pašvaldību konkursos uzvar lētākais piedāvājums. Papīros viss super,bet šķīvī liek pēdējos mēslus.Un kaut iztiepies,bet neko nevar panākt.
 • Ete
  +7 +7 0

  Ete

  Saeimā šādas pusdienas vajadzetu pasniegt un tad redzetu cik no viniem to ēstu.......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl