Sūdzību dēlis: Mani pārsteidza, ka čipsi ir bez garšas un, protams, tikai puse pakas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Mani pārsteidza, ka čipsi ir bez garšas un, protams, tikai puse pakas!

“Sveiki. Nesen iegādājos “Ādažu čipsus”. Nopirku vēl mērcīti, lai gardāk, bet mani pārsteidza tas, ka čipsi, var teikt, ir bez garšas un, protams, tikai puse pakas.

Agrāk tieši šie čipsi bija ļoti gardi, bet tagad bez mērcītes nav pat īsti baudāmi.”

Iesūtīja: Gatis

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ezez
  +3 +3 0

  ezez

  Vispāŗ jau, ja paka būtu pilna, tad tajā būtu tikai čipsu drumstalas nevis čipsi, pakā ir jābūt aizsargatmosfērai, kas neļauj čipsiem saplīst, kad tos 1000 cilvēki veikalā apčamda.
 • made
  +2 +2 0

  made

  Puse no pakas???ko tad gaidijat lielo paku pilnu lidz malam:-D...tik cik iekšā ir tas atbilst norādītajam svaram...bez garšas?tam nu gan negribu piekrist!!!nesat atpakļ uz veikalu lai veikals šos bezgaršīgis čipšus parāda tirdznuecibas parstāvim...
 • Baiba
  +2 +2 0

  Baiba

  Ja nav par ko sūdzēties tad nesūdzēties vispar, ne jau bez tabu ražo šos čipsus -.-

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!