Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

26 komentāri
Man par gadu ir jāsamaksā 160 eiro liels ceļa nodoklis, taču pārvietojoties esmu spiests lauzt savu auto!
Foto: Bez Tabu skatītājs

Sveicināti! Uzaicinu jūs ar auto aizbraukt līdz māju pagalmam Kristapa ielā 16. Pievienošu dažus foto. Šodien gar ceļa malu tika iedzīti metāla stabiņi, kuru dēļ vairs nav iespējams apbraukt dziļās bedres. Zaļā zona, saprotu. Bet man pa gadu ir jāmaksā 160 eiro ceļa nodoklis un nu esmu spiests lauzt savu auto piespiedu kārtā. Vispār nekas netiek darīts. Ar cieņu, Ingars!

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • aga
  +4 +4 0

  aga

  To Njaaa amplis vai ne amplis, bet,patiesībā, tas ir sāpīgs jautājums katram auto īpašniekam. Ceļa nodoklis vai auto ekspluatācijas nodoklis,starpība nekāda. Katru gadu maksājam lielas summas par to, bet ceļi pie mums ir zem katras kritikas!!!!!
 • Alvis
  +3 +3 0

  Alvis

  Izrauj mietinus un aiznes atiecigajam iestadem,lai iebaz sev pakala!!!
 • Māris
  +3 +3 0

  Māris

  Cilvēks maksā lielu naudu valstij un gaida arī pretī kaut ko, un tas ir normāli. Nevajag jau uzreiz apriet.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl