Sūdzību dēlis: Mājas iedzīvotāji slīgst atkritumos! Tie jau pusotru mēnesi netiek izvesti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
Mājas iedzīvotāji slīgst atkritumos! Tie jau pusotru mēnesi netiek izvesti!
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Indra sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Jau pusotru mēnesi Dobeles novada Miltiņu ciematā nav izvesti atkritumi. Tie tik aug augumā, bet atbildīgās personas neliekas ne zinis. To apjoms jau ir tik liels, ka atkritumu novietnei nevar aizvērt vārtiņus, jo viss gāžas ārā.

Saturs ir augstāks par esošo nožogojumu, un sētas režģis ir atplīsis no savienojumu vietām. Jautājums ir šāds: par ko mēs maksājam? Katru mēnesi mums “piestāda” rēķinus ar mistiskiem izvesto atkritumu kubikmetriem. Tikai nesaprotami, kur rodas tie mistiskie skaitļi, ja neko neizved? Kauna lieta! Kad mēs kādu mēnesi izlaižam kādu maksājumu, tad ātri vien saņemam brīdinājumu par to, ka tiksim iesūdzēti parādu piedziņai. Bet – ko darīt mums, kam sūdzēties mums par tādu bezatbildību? Ar cieņu Birztalu māju iedzīvotāji.”

Foto