Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
LŪDZU PALĪDZIET! Rendas mājās nav jau ceturto dienu!
Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Ilze sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Lūdzu palīdziet izplatīt šo notikumu, jo RENDAS NAV MĀJAS CETURTO DIENU. Drabešos, Amatas novadā (Pleskavas šoseja), pazudusi Sibīrijas haskija meitene Renda.

Renda pazudusi no 16.05.2016. 13.00. Renda nekad nav palikusi ārā pa nakti, viņai nepatīk būt vienai, vienmēr meklē sabiedrību.

Renda izskatās līdzīga vilkam, melna ar baltu, garas kājas, brūnas acis. Ļoti draudzīga. 1,5 gadus veca.

Lūdzu palīdziet atrast, ja kāds redz kaut kur klaiņojam tādu suni vai ir aizdomas, ka ir redzēts, lūgums zvanīt pa tālr.: 28846838 vai 20083448. Pirmo reizi RENDA nenakšņo mājās.

ESAM IZMISUMĀ, JO NEVIENS VIŅU NAV REDZĒJIS!

Nobraukti jau daudzi kilometri un izdalīti numuri, bet ne vēsts. Ja pie kāda iesēdusies mašīnā, lūgums atvediet atpakaļ, sunītei taču ir ģimene! Ja nu gadījumā noticis tas ļaunākais, kāds viņu ir nobraucis, lūdzu, lai paziņo, lai ir skaidrs suņa liktenis. Ar cieņu Ilze.”

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl