Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien. Gribēju pabrīdināt, ka SIA ”Latvijas Monētu nams” zvana un klāsta par saviem jaunumiem. Man personīgi līdz šim nekādas pretenzijas nebija, bet saņēmu zvanu, kura laikā nemaz nenoskaidroja, vai vispār tajā brīdī varu runāt un ātri sāka runāt par jaunumiem ar dāvanām, cenām.

Lūdzu, būsim uzmanīgi! ”Latvijas Monētu nams” zvana un klāsta par saviem jaunumiem

Kad visu izklāstījusi, uzreiz prasa, uz kuru adresi, lai IZSŪTA. Te es ātri attapos un sacīju, ka man nevajag nekādas monētas. Atbilde bija, saprotu!

Nodomāju, ka saruna izbeigta, bet nē – atkal sāka ar citu piedāvājumu un piedāvājumu beigās: UZ KURU ADRESI LAI IZSŪTĀM?!

Es saku, ka nevēlos neko pasūtīt, ja būs vajadzība pati sameklēšu viņu mājaslapā. Ja manā vietā būtu kāds pensionārs, tad noteikti būtu nosaucis adresi un šķīries no 20-45 eiro, un SIA ”Latvijas Monētu nams” ieguvējs. Lūdzu, būsim uzmanīgi!”

Iesūtīja: Linda

Komentāri

0 komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!