Sūdzību dēlis: Limbažos ir tādas ielas, kurām uzmanība netiek pievērsta jau gadiem – ziņo iedzīvotāji!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Limbažos ir tādas ielas, kurām uzmanība netiek pievērsta jau gadiem – ziņo iedzīvotāji!
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs Jānis sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien. Vēršos pie Jums par šādu lietu: Limbažos ir daudz ielu ar jauniem segumiem, bet ir tādas ielas, kurām uzmanība netiek pievērsta jau gadiem. Šodien, ejot pa Sporta ielu kopā ar draudzeni, viņa aizķērās aiz tāda kā izciļņa uz ietves. Ja viņa nebūtu pie manis pieturējusies, tad noteikti būtu nokritusi. Vai tas ir normāli, ka uz ietves ir tādi pauguri? Varbūt raidījums Bez Tabu var atvērt acis atbildīgajām iestādēm, lai tās pievērš uzmanību pilsētas ielu trotuāriem! Ar cieņu Jānis!”

Foto