Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Liela bija mana vilšanās, kad, atverot iepakojumu, konstatēju, ka visu trubiņu vidus ir tukšs un nav gards!
Foto: Bez Tabu skatītāja ()

Labdien! Mans stāsts ir, lūk, šāds. Nopirku vafeļu trubiņas, uz kuru iepakojuma virsrakstā rakstīts, ka tās ir vafeļu trubiņas ar šokolādes pildījumu, un arī uz iepakojuma attēlā redzams gards šokolādes pildījums, bet liela bija mana vilšanās, kad, atverot iepakojumu, konstatēju, ka visu trubiņu vidus ir tukšs un nav tik gards, kā izskatījās uz iepakojuma… Manuprāt, kārtējā patērētāju maldināšana … Ar cieņu Jana.

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • dfg
  +1 +1 0

  dfg

  tāpēc ir info uz iepakojuma, vai arī lasīt nemāki? Svars arī ir rakstīts.
 • arrabeska
  +1 +1 0

  arrabeska

  Man gadījās tāpat, bet jau nojautu ka viņas tukšas, pirmkārt - cena , otrkārt- iepakojums likās ļoti viegls!
  Uj, mūsdienās tik daudz s--- raźo, jācenšās pirkt pārnaudītas lietas !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl