Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Latvijas Universitātē jāatstrādā 18. novembra brīvdiena! Tas ir taisnīgi?
Foto: Bez Tabu skatītājs

“Labdien! Vai zinājāt, ka LU jāatstrādā 18. novembra brīvdienā? Cik tas ir taisnīgi pret pasniedzējiem UN studentiem? Tie taču ir valsts svētki!”

Iesniedza: Līga

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Linda
  +4 +4 0

  Linda

  Lielāka netaisnība ir Studentu Servisa darba laiks, kas iekrīt ar vairums strādājošo darba laiku,tāpat arī pusdienas pārtraukuma. Vienīgi mājas lpp nav norādīts,kad tas ir- to var izzināt - aizejot un "aplaužoties".
  Studiju maksas milzīgas,papildus jāstrādā, bet LU darba laiki liecina par to, ka šai univeritāte nav tendēta atbalstīt stādājošs stidentus!
 • nu nu, čīkstuli!
  0 0 0

  nu nu, čīkstuli!

  Skaisti. Viens brēc, ka viņam jāiet uz lekcijām. Nu lieliski! Paraudi vēl. Un tad apsēdies un sarēķini cik katra lekcija maksā. Pēc tam padomā vai tik tiešām gribi, ka par to naudu lekcija vienkārši tiek izlaista.

  Tu ej uz universitāti SEVIS dēļ. Tu samaksā naudu (nu vai mamma samaksā, es pieļauju pēc tā visa "dzīve nav godīga" toņa), lai saņemtu pakalpojumu (studijas), ko esi izvēlējusies un tagad vēl sūdzies, ka tev šis pakalpojums tiek sniegts pilnā apmērā? Vienreizēji!

  Varbūt labāk neej? Mamma jau ir samaksājusi, kas tad Tev, ko uztraukties? Labāk ej uzreiz strādā, tu esi gudra, tu zini, kas un kā dzīvē labāks. Kam Tev gudrai meitenei vispār studijas. Loģika taču, Tev mīļā ir uz Urrā!
 • Lauku vecis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl