Sūdzību dēlis: Vilcienos nevar iegādāties grupas biļetes

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Vilcienos nevar iegādāties grupas biļetes
LETA

“Labdien! Esmu skolotāja. Braucām ar klasi ar vilcienu uz Valmieru no Tīraines stacijas. Tīraines stacijā bijām 20 min ātrāk, lai nopirktu visas biļetes, bet kasierīte bija laipna, bet viņai radās kaut kādas problēmas un nevarēja mums uzreiz pārdod biļetes turp-atpakaļ. Domāju, ka viss labi – līdz Valmierai grupas biļetes bija, atpakaļ nopirksim tur. Izkāpjot Valmierā, secinājām, ka kase ir slēgta. Kad devāmies nākamajā dienā atpakaļ, iekāpām vilcienā, bet tur kontrolierei nav iespēja vilcienā pārdot grupas biļeti, kaut mums tā pienācās. Tā nu sanāca pārmaksāt vairāk nekā 10 EUR,” raksta Bez Tabu skatītāja Daiga.

“Varbūt Latvijas Dzelzceļš varētu ieviest godīgu sistēmu un arī vilcienā pārdot grupas biļetes pieturās, kurās nestrādā kase?”