Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs

“Labdien! Vēlos informēt par Rīgas domes nevēlēšanos risināt ceļa seguma sakārtošanu, lai iedzīvotājiem, kuri dzīvo Dzelzceļa ielas rajonā, tiktu nodrošināti cilvēcīgi dzīvošanas apstākļi.

Dzelzceļa iela tiek intensīvi izmantota kā tranzīta iela Ulmaņa un Vienības gatves sastrēgumu apbraukšanai. Ielu galos ir zīme “Dzīvojamā zona”, bet reta mašīna pārvietojas lēni. Jo lepnāka automašīna, jo lielāks ātrums.

Vienīgais, ko Rīgas dome dara, ir bedru aizlīdzināšana ar putekļiem, kuri pie pirmajiem lietiem tiek izskaloti, un iela paliek kā liels bedru lauks. Tad atkal, visticamāk, saņem sūdzību no tranzīta braucēja, un iela tiek nogreiderēta, veidojot atkal sacensību trasi, kurš ātrāk aiztrauksies.

Vēlos piebilst, ka pa Dzelzceļu ielu tiek vesti bērni uz Dīķa ielas bērnudārzu, kuriem attiecīgi visu dienu ir jāelpo transporta radītie putekļi.”

Iesūtīja: Nils

Foto

Video

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • jā
    +3 +3 0

    labs piemērs ir delzceļa otra - Mārupes - puse, ko no Turības stacijas Jelgavas virzienā pirms dažiem gadiem noasfaltēja un sakārtoja. Visi mēs, kas dzīvo tajā rajonā, šo ielu izmantojam, tādējādi tiek atslogota Vienības gatve un Graudu iela, kuras vienmēr pilnas. Tuvredzība ir Dzelzceļa ielas un tās turpinājuma nesakārtošana. Vienības gatve vispār ir unikāla, jo uz tās atrodas bērnu slimnīca. Visas Ātrās kratās pa viļņainu bruģi, novietot auto pie slimnīcas nav kur, mūžīgi sastrēgumi...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl