Sūdzību dēlis: Vecumniekos vajadzētu uztaisīt gājēju ietves!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiciens Vecumnieku novadam! Ziema vai vasara – cilvēkiem, kas grib pastaigāties vai iepirkties, ir jāiet pa braucamo daļu ar visiem ratiem!”

Vecumniekos vajadzētu uztaisīt gājēju ietves!
EKRĀNUZŅĒMUMS

“Ja nāk pretī vai no aizmugures mašīna – vieta ir kupenā. Kāpēc nevar uztaisīt gājēju ielu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ivans.

11 komentāri

11 komentāri

 • Nataša

  Nataša

  Starpcitu PMK pie gājēju pārejas vai pēc vajadzētu fotoradaru,jo tur praktiski regulāri tiek pārkāpti ceļa satiksmes noteikumi. Gājēji gaida kamēr visi auto panesisies garām neviens pat nedomā apstāties un palaist gājēju.
 • Iedzīvotājs

  Iedzīvotājs

  Pavasaris, rudens vai karsta vasara PMK pie pieturas esošās gājëju pârejas regulāri liela peļķe.
  Varëja jau šo gâjêju celiņu izbūvët līdz Vecumnieku robežai (pa Rīgas ielu),jo cilvëkiem kas pârvietojas ar kājām, velosipëdiem un dzīvo ārpus Vecumnieku centra tas nav droši- jo ir tumšs (īpaši drūmos ziemas,rudens, pavasara vakaros), lielās mašīnas brauc ar lielu âtrumu ( vairāk kâ to paredz ceļu satiksmes noteikumi), un ja uz ceļa ir riteņbraucëjs vai gājêjs..... tad tās ir tīrākās šausmas.
 • Es

  Es

  Vispār vajag lasīt vietējās ziņas un tad zinātu, ka celiņš būs.
 • Rīgas iela

  Rīgas iela

  Tie ir Vecumnieki, kuriem nav intereses par saviem iedzīvotājiem, Domes darboņi brauc ar lepniem auto pa iztīrītu ceļu.
  • Domes darbinieks

   Domes darbinieks

   Ne visi darbinieki brauc pa iztīrītiem ceļiem un kur nu vēl pa apgaismotiem un nemaz nerunāsim par ietvēm. Lai gan skaitās centra rajons un lielais zemes nodoklis. Un kas tavuprāt ir lepns auto? 😃 Katrā ziņā vairums iedzīvotājiem ir lepnāki auto nekā domes darbiniekiem.
  • Iedz.

   Iedz.

   Domes darbiniek.... paskatieties uz Rīgas ielu .... vai iespëjams justies droši uz ceļa nomalêm, ka pretī un no aizmugures brauc mašīnas un gājëjam nav kur noiet un paiet, jo nomalës ir dubļi, sniegi utt.
   • Janka

    Janka

    Uz Rīgas ielas jau nu gan gājēju ietves ir. Varbūt ne līdz pašām robežām, bet tomēr.
    Ne uz vienas citas ielas ietvju nav, bet dzīvojamā zona tikai pie bērnudārza. Varbūt to būtu vērts paplašināt arī skolas tuvumā un uz visām grantētajām ielām.
 • Jaunumnieks

  Jaunumnieks

  Nu laikam gājēju ielai ar Ivanu nodokļu maksājumiem nepietiek....
 • ...

  ...

  Vispār ja jau taisīja gājēju celiņus tad vajadzēja uztaisīt cauri visiem Vecumniekiem uz Rīgas ielas,nevis kaut kādu kas sākas kaut kur un beidzas kaut kur galīgi neloģiskās vietās. Arī ārpus centra dzīvojošie iet ar kājām un vēlas nokļūt Vecumnieku centrā.. nu vismaz ja nav līdzekļi gājēju celiņiem,parūpēties lai ceļmalas ir nošķūrētas..
 • Vēsais
 • Victor Grits

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!