Sūdzību dēlis: Valstī ir pēckrīzes režīms, bet Jaunpiebalgā jaunu asfaltu aizstāj ar vēl jaunāku!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Laikā, kad valstī ir pēckrīzes režīms, Jaunpiebalgā jaunu asfaltu aizstāj ar vēl jaunāku!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Artis.

Valstī ir pēckrīzes režīms, bet Jaunpiebalgā jaunu asfaltu aizstāj ar vēl jaunāku!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
3 komentāri

3 komentāri

 • Nezinu

  Nezinu

  Lai nemurgo ja neko nezin, jaa, pagājušajā vasarā uzlēja asfaltu, bet jau pēc mēneša viņš bij saplaisajis un bedrains vietaam(arii pie vidusskolas) nevarētu to nosaukt par jaunu.
 • Māris Vēgners

  Māris Vēgners

  Jaunpiebalga nav ar Murnieci saistīts? Tai tai pusē daca
 • Māris Vēgners

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!