Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri

“Sveiki! Arī mēs vēlamies parādīt mūsu skaisto ceļu- Lielvārdes novada, Annas 6 lauku ceļš. Ir skolas laiks un autobusa šoferiem būs, ko iespringt. Labi, ka vēl iet skolēnu autobuss, bet cilvēki, kuri veic šo ceļu ar kājām, ir visai bēdīga situācija, jo bez nošļakstīšanas neaiztikt, kaut braucot lēnām.

Izlaižot cauri greideri, uzlabojumi nekādi, tik vēl trakāks un dubļaināks. Vai tiešām pašvaldībai nav iespējas šo situāciju labot?

Par ko maksāt ceļa nodokli, ja gadiem ejot, uzlabojumu nav?!”

Iesūtīja: Lita

Video

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Vjačeslavs Kataļikovs
  +2 +2 0

  Vjačeslavs Kataļikovs

  Nevaru nepiekrist, jo lielāks ātrums, jo mazāk bedres. Skarbi, bet savas Šūmahera prasmes rādiet trasē. Jābūt cieņai pret citiem auto braucējiem un gājējiem. Gribētu redzēt Jūs braucam, pat lidojot, pa šādu sarūgušu ceļu. Viena neveikla kustība un n-tie kūleņi. Tieši tādiem lidotājiem ir nepieciešama studēšana, kā uzvesties uz ceļa. Jums jau pašam nebūtu patīkami, ja ietu ar kājām vai mītu pedāļus, aizlido tāds Šūmahers, kurš nolej visu ar sarūgušiem dubļiem vai putekļiem sausā laikā. Šajā jūsu apgalvojumā Учись студент, varu tekt priekš jums paša.
 • Vjačeslavs Kataļikovs
  +2 +2 0

  Vjačeslavs Kataļikovs

  Bēdīgi! Izlaižot cauri greideri, uzlabojumi nekādi, tik vēl trakāks... Greiders, tikai uzceļ visus akmeņus, kamēr nobraukā, atkal noiet greiders. Ja ir lietu, tad pēc tā ir rievotais veļas mazgāšanas dēlis (redeles), nevis ceļš.
 • Janis Hozeus
  +1 +1 0

  Janis Hozeus

  Akmeņi uz ceļa nedrīkst būt,ja tie ir tad tas ir ceļa pamats. Sanāk ka grants klājuma nemaz nav. Tādu ceļu protams nevar savest pienācīgā kārtībā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl