Sūdzību dēlis: Vai šādam jābūt asfaltam?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Rudenī atjaunotā virskārta, kā tautā runā – labs asfalts uz ceļa nemētājoties!”

Vai šādam jābūt asfaltam?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ceļa posms P15 no Ainažiem uz Aloju, apmēram 20-30% viss šis ceļa posms. Gribētos uzzināt, vai tas ir normāli un tā tam ir jābūt, vai atkal uz remontiem tiks izšķērdēti kārtējie tūkstoši, vairākās vietās pat visa brauktuve tāda!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Andris.

5 komentāri

5 komentāri

 • Raimis

  Raimis

  Vareja bez tam skembam astat .akal bus stikli autinien apskadeti kur pa to maksas divaini
 • oho

  oho

  Mūsu bāleliņi šajā lietā ,taisot ceļus, ir pilnīgi teļa pauri.Skatos kā ceļus taisa Zviedrijā,tad mūsu debiliki vēl neko nav apguvuši no tā procesa.Vienīgais nogrāt lielo kāpostu un uzcelt kādu māju sev vai lepnu auto . To viņi māk viss labāk. Nav te ko komentēt vairs.
 • Tad kad

  Tad kad

  Bedres slikti tad kad labs tad atkal slikti🏃‍♂️🍄🍄🍄💩🥊🥊🥊
 • Juris

  Juris

  Ceļa posms Ragana -Turaida veidojas tas pats un no Mālpils virzienā uz Suntažiem arī! Uzklāja labu asfalta virskārtu , kāpēc jāapstrādā ar virsmas apstrādi ja Latvijas apstākļos tā neturās! Atliek pāris reižu vēl nošļūkt ar sniega lāpstu un būs robu robiem! Ceļa posmā no Mālpils uz Suntažiem uzklāja jaunu asfaltu Un tagad jau nolīdušie virsmas apstrādes pleķi salapiti ar šķembām kuri veido iepriekšējo vecā asfalta kratekli vai bija vērts ieguldīt naudu ja auto uz jauna seguma krata tāpat kā iepriekš ! Pēc pavasara remontiem būs tas pats kas bija iepriekš bet ne līdzens brauciens atkal varēs izdauzīt zobus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!