Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Vai no kļūdām nemācāmies? Pēdējā brīdī pamanījām strādniekus uz ceļa!

“Labdien! Braucot šodien uz Rīgu (virzienā no Jelgavas uz Rīgu), pēdējā brīdī pamanījām strādniekus uz ceļa, kuriem netika uzliktas nevienas norādošās zīmes par to, ka uz ceļa strādā.

Viens no foto tika veikts pirms apdzīvotas vietas zīmes sākšanās, kur zīme 90 km/h darbojas, bet otrs foto tika veikts pirms pagrieziena uz Ziepniekkalnu no Vienības gatves.

Vai no kļūdām nemācāmies?!”

Iesūtīja: Agija

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Janis Rieksting
  +1 +1 0

  Janis Rieksting

  Idioti, laikam kamēr nebūs trupaku nekādus mērus nepieņems! Vajadzēja ceļiniekus izsaukt un sagaidīt lai idiotiem sodu uzliek!
 • Liga Egle
  +2 +1 -1

  Liga Egle

  Nemacas gan laikam.Juunijaa jau redzejam vienu avariju celaa uz Siguldu del zaales plaaveeja.
 • Enrigue Enrigue Duglass

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl