Sūdzību dēlis: Uzlej asfaltu, kuru pēc tam sāk remontēt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ādažos pie Baltezera beidzot uzlēja jaunu asfaltu, 10 gadu laikā, bet pēc pāris dienām, kā jau Latvijā – klāt bedrīšu zāģētāju brigāde!”

Uzlej asfaltu, kuru pēc tam sāk remontēt!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai tiešām to nevarēja izdarīt pirms uzliek jaunu asfaltu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ivars.

6 komentāri

6 komentāri

 • Arija Krumina
 • Ērika Krimska
 • ...
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Visi sakam "paldies!" Ivaram par viņa vērību un viņa dīvānpirdēj-eksperta slēdzienu.

  Vismaz kāds kaut ko dara!

  Pašaizliedzīgi publicēt Sūdzību dēlī visus sūdus pēc kārtas, ir varoņdarbs, kurš pelnījis tikt apbalvotam Latvijas Lepnuma bronzas kociņu.
 • Roberts Kārkliņš

  Roberts Kārkliņš

  A tuvāk nevarēja nobildēt ko viņi tur dara? Varbūt viņi zāģē lūkas lai paceltu augstāk, jo gadās ka klājējs viņas nepamana un aizvelk ciet ar pirmo asfalta (bindera) kārtu. Tad 2. kārtu jau uzvelk normālu.
 • Līga Gribonika

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!