Sūdzību dēlis: Tāda izskatās Siguldas centrālās pils ielas ietve!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Tāda izskatās Siguldas centrālās pils ielas ietve, kuru apsaimnieko kāda firma!”

Tāda izskatās Siguldas centrālās pils ielas ietve!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
7 komentāri

7 komentāri

 • Aigars

  Aigars

  Pie šādām ietvēm un nolietotiem ceļiem būs jāpierod.. Katru pavasari tādi būs..
 • Armands
 • Maruta

  Maruta

  Laiks Murrāja beidzot pavizinātos pa Siguldas ielām un paskatīties kāda ir Siguldā????
 • Tuva

  Tuva

  Siguldā gandrīz visas ielas ir drausmīgas, asfalta segums nav labāks kā Rīgā. Pamēginiet no šosejas nogriezties uz Blaumaņa ielu, šķērsot pārbrauktuvi, Dārza ielu un aizbraukt uz bērnu sporta parku un tenisa kortiem. Un vēl daudzas ielas ir ar izdangātu grants segumu un bez jebkāda apgaismojuma.
 • Jānis

  Jānis

  Iepriekšējā firma apkalpoja labāk, šogad pats esmu paslidinajies pa ietvēm, knapi līdz mājām tiku
 • Violeta Solovjova

  Violeta Solovjova

  Tak visu ziemu un visas ielas sogad Sigulda tiesam drausmigi apkalpotas!!!
 • R

  R

  Patiesībā tas ir ļoti neglīti. Bet firma ,,uzvarēja,, iepirkumā..?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!