Sūdzību dēlis: Tā vietā, lai savestu kārtībā ceļu, tiek izvietotas vairāk nekā 10 jaunas ceļazīmes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Tā vietā, lai savestu kārtībā ceļu, tiek izvietotas vairāk nekā 10 jaunas ceļazīmes!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Braucot pa autoceļu P87 (Bauska – Aizkraukle), grants segums ir briesmīgā stāvoklī, jo nav greiderēts vairākus mēnešus.”

“Tā vietā, lai ceļš tiktu savests kārtībā, 9 km garajā posmā no Ozolaines līdz Bārbelei izvietotas vairāk nekā 10 jaunas ceļazīmes, kuras norāda kilometrus, cik garu ceļa posmu ir nelīdzens ceļš un plus vēl ierobežoto ātrumu 60 km/h. Vai par šo naudu, kas tika iztērēta ceļazīmju izgatavošanai un uzstādīšanai, loģiskāk nebūtu nogreiderēt kādu ceļa posmu?

Katrs prātīgs šoferis pats redz, ka ceļš ir vienās bedrēs un nebrauc ātrāk par 50-60 km/h.  Šādu ceļazīmju izvietošana laikam jāsaprot arī kā mājiens, ka šo ceļu arī turpmāk negreiderēs? Valsts reģionālais autoceļš!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Evita.