Sūdzību dēlis: Tā izskatās iela, kurā var kaut ko salauzt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Tā izskatās Ieriķu ielā 50.”

Tā izskatās iela, kurā var kaut ko salauzt!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tumsā var kaut ko salauzt,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Laura.

6 komentāri

6 komentāri

 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Visa Latvija tāda, tikai tagad pamanijāt 😂
 • Hahaha

  Hahaha

  Atceresos tos Usakova vardus laikam visu dzivi. - Katrai pilsetas bedrei var likt prieksa izremontetu bernudarzu un rotallaukumus 😁😁
  Nopietni???? Aptuveni 60000 ridzinieku maksa nodoklus un vins ir spejigs izremontet tikai bernudarzus kur vel pie tam nak klat eiropas nauda 😁 cik tad ir tie bernudarzi un rotallaukumini ? Smiekli nak un ne viens es to saku pat pa tv to viens gudrais teica
 • Ta luk

  Ta luk

  Tad kad ir velesanas tad latviesi ir apvainojusies un neiet un del ta aizlien visi krievu tautibas cilveki un savele saskanu ar usakovu prieksa un gkr un tad brinas nez kapec vis ir slikti . Ka jus nesaprotat tak viniem ir nosplauties kads stavoklis ir riga viniem galvenais ir naudu kabatas savakties un savus radus fiktivi nodarbinat un del ta nav nauda un nekad ari vinas nebus jo bus velesanas un atkal bus ieveleta saskana . Un ja kads teiks ka visi deputati vai vaditaji ir vienadi ne ta nav zinu vienu loti labu sievieti izbijusu deputati tagad domes direktori kura celsies un kritis entas reizes bet panaks to lai celi vinas novada butu kartiba tapat ari apgaismojums ielam un tt un ja iedzivotaji kaut ko prasis vina daris visu lai tas tiktu izpildits agrak vai velak bet bus . Tikai loti zel ka maz ir tadu cilveku kas tiesam strada tautas laba
 • Marita Marita Švarcbaha

  Marita Marita Švarcbaha

  Rigondas Gatvee -Imantaa ir veel sliktaak un jau sen...
 • Armands Nikolajenko

  Armands Nikolajenko

  Es tur salauzu šujmašīnu, adata pagalam un vēl siksnu nometa
 • Vadims Kislovs

  Vadims Kislovs

  Bet tādas ielas pārsvarā visā Latvijā kur auto nograuj liels vairums to īpašnieku - tad kamdēļ trauksme tikai par Rīgu ? Visur ir tā ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!