Sūdzību dēlis: “Slīgstam putekļos! Palīgā!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
“Slīgstam putekļos! Palīgā!”

“Labdien! Varbūt Bez Tabu mums, Miera ielas iedzīvotājiem Rēzeknē, var palīdzēt izkļūt no neciešamajiem putekļu mākoņiem? Vai tā ir pilsētas cienīga dzīve? Viss vienos putekļos!” raksta pilsētas iedzīvotāja Guna.

“Ar bērnu nevar iziet normāli ārā! Vai nu putekļi, vai viss ceļš bedrēs! Īpaši pavasarī, ka bērnam ratos zobus var izdauzīt. Kad tiks atjaunots asfalts, kurš kādreiz te bij? Vai pēc rakšanas darbiem nevajadzēja atjaunot tādu pašu ielas segumu kā bija? Cilvēki paši saviem spēkiem laista ceļu, lai kaut nedaudz glābtos no baltajiem putekļu mākoņiem. Ceļš ved uz Miera ielas kapiem, kas padara satiksmi daudz intensīvāku. Vai Bartaševiča kungam arī pie mājām ir tik nevišami putekļi?” vaicā Guna.