Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Sētā aizklātās zīmes tika atvērtas 1. aprīlī plkst. 00.00 un 2.02 naktī uzlikti sodi 35 automašīnām katrai ar 40 eiro sodu

“Labdien! Vēršos pie Jums ar šādu situāciju: 31. marta vakarā Rīgā, Ozolciema ielā 18, novietoju savu auto tāpat kā citas automašīnas pie nesen uzliktām zīmēm, kas bija pārklātas ar melnām plēvēm.

1. aprīlī tiku sagaidīta ar 40 eiro soda kvīti par auto novietošanu bez atļaujas. Izrādās, – zīmes tika atvērtas 1. aprīlī plkst. 00.00 un plkst. 2.02 naktī tika uzlikti sodi pāri 35 automašīnām katrai ar 40 eiro sodu.

Kāpēc nevarēja uzlikt brīdinājumu vai arī brīdināt iedzīvotājus priekšlaikus par to, kādas tieši zīmes tiks uzstādītas (kādos laikos nedrīkst stāvēt un kādas atļaujas nepieciešamas)? Paldies par Jūsu darbu!”

Iesūtīja: Madara

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Maiga

  Maiga

  Tas ka plkst 24.00 sāka likt soda naudas "Dāvanu kartes", protams nav smuki. Bet, tā kā esmu šī nama iedzīvotāja, viss ir izdarīts kā nākas.
  2 nedēļas pirms zīmju uzlikšanas, bij pie ārdurvīm info, ka tiks izvietotas zīmes, ka stāvēšana būs tikai ar atļaujām. zīmes uzlika, ar maisiem virsū. un tad informācija, ka no 1. aprīļa sāks darvoties, tika izlīmēta kāpņu telpās. Un to jau zin tie, kas dzīvo šajā namā. Pārējo apkārtējo namu iedzivotāji, kas liek šajā pagalmā savas privātās un darba mašīnas, to protams nezināja. Tad nu tāds ir rezultāts, no rīta tika sodi uzlikti 48 mašīnām. Un te nekas nav pārkāpts. Tagad es vakarā mierīgi varu nolikt savu auto pie savas mājas. Nezināšana vai savlaigīga neinformētība neatbrīvo no atbildības likuma priekšā.
 • Anna
  +7 +6 -1

  Anna

  Ok... bet 2-3 naktii municipaaalji braukaa sodus likt... pretigi smiekligi :D Tada cuciska attieksme. Vienalga, ka likums utt. Diezgan apkaunojoshi Latvija tas notiek.
 • Es
  +7 +6 -1

  Es

  Tā kā paši pagalmā uzstādījām tādu zīmi, tad 100% varu apgalvot ka municipāļi brauc tikai tad ja kāds izsauc... Protams tas, ka maisi noņemti naktī- tas gan ir diezgan nesmuki- bet par to jau vairāk atbild nama apsaimniekotājs vai mājas vecākais

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl