Sūdzību dēlis: Riebiņu novadā netīrītu ceļu dēļ, iespējams, notiek smagas avārijas? Kāpēc ceļus nevar iztīrīt no sniega?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

20 komentāri
Riebiņu novadā netīrītu ceļu dēļ, iespējams, notiek smagas avārijas? Kāpēc ceļus nevar iztīrīt no sniega?
Bez Tabu Sūdzību dēlis

”Tā nu ir sagadījies, ka netīrīto ceļu dēļ Riebiņu novada Stabulnieku pagastā šodien ceļa posmā Polkorona-Voveri notika smaga autoavārija. Šajā ceļa posmā ir pietiekami intensīva satiksme lauku ceļam. Taču pagasta iedzīvotāji ir neizpratnē, kāpēc netiek apsekoti un apsaimniekoti šie bīstamie ceļu posmi,” jautā “Bez Tabu” skatītājs Aivis.

”Šajos ceļu posmos satiksme ir paredzēta abos virzienos, bet netīrīto ceļu dēļ automobiļiem samainīties ļoti daudzās vietās nav iespējams. Vai tiešām ir tik grūti vienreiz iztīrīt ceļus kārtīgi, sagrūžot sniega vaļņus grāvī, kas ir pilnīgi mierīgi izdarāms?!” jautā Aivis, ”cik tad auto avārijām jānotiek, lai ceļš tiktu iztīrīts???! Ar Jūsu starpniecību vēlētos paskubināt gan valsts, gan Riebiņu novada ceļu uzturētājus, lai sāk rīkoties, jo, ja vēršamies paši, uzklausīti netiekam!”