Sūdzību dēlis: Remontē asfaltu, kurš tāpat ir labs, bet ceļus, kas ir sliktā stāvoklī – neremontē!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Uz šosejas Rīga-Tallina, posmā Lilaste-Zvejniekciems, sākušies remontdarbi. Tiek remontēts asfalts, kurš tāpat jau ir labs.”

Remontē asfaltu, kurš tāpat ir labs, bet ceļus, kas ir sliktā stāvoklī – neremontē!
EKRĀNUZŅĒMUMS

“Lielākais šoks ir tas, ka ir daudz sliktu ceļu, kurus neremontē, jo bļauj, ka nav naudas, bet šeit, kur šoseja labā stāvoklī, sāk ņemt nost asfaltu un kaut ko remontēt.

Vai tiešām tas ir lietderīgi?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Gliš.

404 | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Lapa nav atrasta.

Kāds teiciens vēsta, ka: "Koks atstāj celmu, akmens vietu, bet cilvēks - atmiņas." Savukārt internets atstāj kodu 404 un bezpalīdzīgu tekstu "Lapa nav atrasta", jo lapa, ko mēģini atvērt, tiešām ir zudusi.

Iesakām doties uz sākumlapu (cerams, vismaz tā vēl eksistē).

Gribu tikt atpakaļ
404
2 komentāri

2 komentāri

  • Janis

    Janis

    Tas nu galigi nav saprotams , saimnieki savaa zeme noteiktita nerikotos ,nesaprotu kapec tiek izmesti miljoni nevajadzigas darbibas ,ir daudz celu b kur vispar nav asfalta un jadzivo pastavigos puteklos , bet šeit tiek izmesta nauda ,tas ir ārpats.
  • janka

    janka

    Pie mums pāris gadu atpakaļ arī tā izdarīja. Bija jauns(2gadiem uzliets) labs līdzens un tad uzlēja grumbuļainu. Tas bij pie Līčiem uz Upeslejām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!