Sūdzību dēlis: Rallija organizētājiem iedzīvotāju neērtības Liepājā neinteresē! Arī pilsētas mēru tas neinteresē

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Rallija organizētājiem iedzīvotāju neērtības Liepājā neinteresē! Arī pilsētas mēru tas neinteresē

“Labdien! Ļoti interesants sižets būtu, ja pavērotu sastrēgumus Liepājā, kas veidojas šonedēļ rīta stundās no plkst. 7.00 un vakarā atgriežoties no darba Zaļās Birzs mikrorajona iedzīvotājiem un tiem, kas iebrauc pilsētā no Rīgas puses.

Rallija organizētājiem iedzīvotāju neērtības neinteresē. Cilvēki nokavē darbu, skolēnu autobuss ierodas pie 15. skolas jau pēc zvana. Grīzupes ielā jau tā uzstādīti 2 luksofori ceļa remonta dēļ.

Iedzīvotājiem jālauž automašīnas izdangātā apbraucamā ceļa dēļ, kurš netiek pienācīgi uzturēts. Bet pilsētas mēru tas neinteresē.

Vai tiešām rallija vajadzībām bija tiesības slēgt vienu no maģistrālajām ielām Liepājā?

Par iedzīvotāju sašutumu var pārliecināties, izlasot komentārus www.liepājniekiem.lv, bet pie mums jau nekas nemainās…”

Iesūtīja: Gunta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!