Sūdzību dēlis: Preiļos sniegu netīra no iekšpagalmiem un ceļa!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mums Preiļos ir tāda problēma, ka iekšpagalmus un ceļus netīra!”

Preiļos sniegu netīra no iekšpagalmiem un ceļa!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esmu zvanījis daudz reižu, prasot, lai notīra Viļānu ielu, bet zvanot sestdienās un svētdienās, “Preiļu Saimnieks” un “Latvijas autoceļu uzturētājs” pat neatbild uz telefona zvaniem.

Diemžēl automašīnas nav kur novietot, jo principā vietas nav – visu sedz sniega kārta, jo ceļi netiek tīrīti kā nākas. Tagad atkal rodas jautājums, par ko mēs īsti maksājam?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Mārtiņš.

2 komentāri

2 komentāri

  • Suseds

    Suseds

    Kāds sakars pagalmiem ar Autoceļu uzturētāju. Pirms sūdzies vismaz uzzini, kas uztur Preiļos ielas un pagalmus, dzerevņa
  • 🚗🚜

    🚗🚜

    Ak Preiļi,Preiļi! Saimnieka vadība netīra ceļus skumji,līdzjūtība autoram!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!