Sūdzību dēlis: Piebraucamais ceļš uz lielāko bērnudārzu Jelgavā – vienās bedrēs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri

”Labdien! Situācija ar piebraucamo ceļu uz Jelgavas lielāko bērnu skaita ziņā pašvaldības bērnudārzu ”Kāpēcīši”. Tas nepārtraukti ir bedrēs un lauž mūsu automašīnas,” raksta anonīma Bez Tabu skatītāja.

”Ju pirms trim gadiem, kad dārziņš bija tikko atvērts, Rāviņa kungs solīja, ka asfaltēs šo piebraucamo ceļu.
Nu labi, nesanāca visu asfaltēt… kam negadās. Bet tad vajag šķūrēt reizi trijās, četrās dienās, lai ceļš ir braucams! Mēs, dārziņa vecāki, strādājam un pelnām nodokļus pašvaldībai – vai tiešām REGULĀRI nošķūrēts ceļš pašvaldības vadītājam ir tik daudz prasīts?” vaicā  Bez Tabu skatītāja, ”nu tad netaisām tik daudz tos pašvaldības iekšējos izdevumus, bet ceļu uz dārziņu uzturam kārtībā.”

”Vasarā nāk klāt vēl cits sāpīgs jautājums – lieli putekļi, kas iet virsū bērnu rotaļu laukumiem. Pašvaldība teiks, ka kaisa, bet muļķības! Tas notiek ļoti reti (pat ne reizi mēnesī) un taupīšanas režīmā. Labi, pusotru nedēļu pa visu pavasara/ vasaras ”sausā ceļa” sezonu nekas neput un ir nošķūrēts. Nav regularitātes nekādas un pilnīga ņirgāšanās par bērniem un vecākiem, un māju iedzīvotājiem.”